Projekty publiczne


1. Zmówienie publiczne dla ZTM Warszawa - nasz cargobike CITY_ONE został wybrany w przetargu na rower towarowy i będzie udostępniony mieszkańcom i turystom w kilku miejscach Warszawy z początkiem czerwca 2015 - zamówienie zrealizowane. Takie towarowery zrobliśmy dla ZTM. Można je bezpłatnie wypożyczyć w 5 dzielnicach Warszawy - Ochota, Bemowo, Praga, Wawer i Białołeka. Szczegóły na stronie rowery.um.warszawa.pl/rowery-towarowe.

Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma urzędami i instytucjami publicznymi w kraju - maszym celem jest propagacja i przybliżenie roweru cargo możliwie dużej rzeszy Polaków i ich dzieci.
2.Nowy CargoBIke CITY_MALUCH gotowy na sezon 2016!!!Projekty wewnętrzne

1. Flexicargobike z napędem elektrycznym - jesteśmy w trakcie projektu wyposażenia naszego cargo w wspomaganie silnikiem elektrycznym. Więcej informacji w naszym sklepie Rowery Cargo Elektryczne

2. CITY_MALUCH-ECONOM - powstała koncepcja stworzenia małego taniego roweru cargo typowo do zastosowań miejskich i wiejskich, o wymiarach ok. 90 na 200cm, które pozwolą na przewożenie cargo windą i parkowanie w mieszkaniu/rowerowni. Projekt powinien zająć kilka miesięcy ale chcemy, żeby był koszt był na "polską" kieszeń z napędem z wolnobiergu 7 biegowego.
Więcej informacji w naszym sklepie Rowery Cargo

Copyright 2014-2018 FlexiCargoBike.pl v.1.3